" Torget " Etsning av Janne Dahl. Sign 12x18,5 cm. " Muren II " Färgetsning av Olle Dahl. Sign. 300ex. 15x18,5 cm.

Objektnummer 38790
Konstnär Janne Dahl/Olle Dahl
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 12980
Budet lades 2021-01-14 13:24:38
Objektet stänger 2021-02-02 19:30:00