" Sagan om den försmädliga grodan " Färgetsning av Åsa Ardin Kedja. Sign. 100 ex. 32x16 cm. Torrnål av Maria Hordyj. Sign. 30 ex. 20x15 cm.

Objektnummer 38779
Konstnär Åsa Kedja/Maria Hordyj
Utrop 150 SEK
Nuvarande budnivå 150 SEK
Högsta bud Kund # 12980
Budet lades 2021-01-14 13:23:41
Objektet stänger 2021-02-01 19:55:00