" Illumination " Färgetsning av Minako Masui. Sign. 150 ex. 25x30 cm.

Objektnummer 38777
Konstnär Minako Masui
Utrop 200 SEK
Nuvarande budnivå 200 SEK
Budet lades 2021-01-13 15:31:17
Objektet stänger 2021-02-01 19:45:00