Olja på duk av Carl Berndtsson. Sign. 50x70 cm.

Objektnummer 38767
Konstnär Carl Berndtsson
Utrop 300 SEK
Nuvarande budnivå 300 SEK
Högsta bud Kund # 10738
Budet lades 2021-01-13 11:59:22
Objektet stänger 2021-02-01 19:05:00