Litografi av Hasse Andersson. Sign. 150 ex. 34x24 cm.

Objektnummer 38762
Konstnär Hasse Andersson
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 9069
Budet lades 2021-01-16 21:41:28
Objektet stänger 2021-01-28 19:45:00