Akvarell av Ingmar Hellfalk,. Sign.-82. 16x28 cm.

Objektnummer 38761
Konstnär Ingmar Hellfalk
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 13159
Budet lades 2021-01-10 10:11:20
Objektet stänger 2021-01-28 19:40:00