Färgetsning av Bert-Johnny Nilsson. Sign. 30 ex. samt dedicerad. Etsning av Sven Bunnel. Sign. 5 ex. 49x35 cm. Ej ram.

Objektnummer 38756
Konstnär BJ Nilsson/S Bunnel
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 12980
Budet lades 2021-01-11 15:27:57
Objektet stänger 2021-01-28 19:15:00