Färglito av Olle Kåks. Sign. 250 ex. 55x42 cm. Färgetsning av Felix Hatz. Sign. 110 ex. 35x49 cm. Ej ram.

Objektnummer 38755
Konstnär Olle Kåks/Felix Hatz
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2021-01-28 19:10:00