" Fire " Olja på duk av Anthony Russel. Sign. 26x39 cm.

Objektnummer 38750
Konstnär Anthony Russel
Utrop 300 SEK
Nuvarande budnivå 450 SEK
Budet lades 2021-01-18 17:40:37
Objektet stänger 2021-01-27 19:50:00