Akvarell av Nils Wedel. Sign. 61x30 cm.

Objektnummer 38732
Konstnär Nils Wedel
Utrop 1 500 SEK
Nuvarande budnivå 1 800 SEK
Högsta bud Kund # 1510
Budet lades 2021-01-13 13:42:20
Objektet stänger 2021-01-26 19:25:00