" Superman " Färgetsning av Jan Dahlgren. Sign. -81. 96 ex. 23x18 cm.

Objektnummer 38717
Konstnär Jan Dahlgren
Utrop 100 SEK
Objektet stänger 2021-01-25 19:15:00