Etsning av Gerhard Nordström. Sign.. 24x29 cm

Objektnummer 38715
Konstnär Gerhard Nordström
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 13175
Budet lades 2021-01-22 09:57:01
Objektet stänger 2021-01-25 19:05:00