Litografi av Gerhard Nordstöm. Sign. 75 ex. 36x44 cm.

Objektnummer 38714
Konstnär Gerhard Nordström
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 7344
Budet lades 2021-01-17 11:54:15
Objektet stänger 2021-01-25 19:00:00