Akvarell. Sign. 1924. 24x31 cm

Objektnummer 38694
Konstnär Otydlig signatur
Utrop 200 SEK
Nuvarande budnivå 200 SEK
Högsta bud Kund # 1319
Budet lades 2021-01-01 15:45:06
Objektet stänger 2021-01-20 19:35:00