Färglito av Uno Svensson. Sign. i trycket. 50x35 cm. Färglito av Bengt Hillgrund. Sign.175 ex. 51x40 cm. Litografi av Knut Irwe. Sign. 47x58 cm.

Objektnummer 38691
Konstnär Parti konst
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Budet lades 2021-01-07 22:35:12
Objektet stänger 2021-01-20 19:20:00