Olja på pannå av Jules Schyl. Sign. -33. 50x43 cm.

Objektnummer 38602
Konstnär Jules Schyl
Utrop 6 000 SEK
Nuvarande budnivå 6 000 SEK
Högsta bud Kund # 11442
Budet lades 2020-11-24 22:24:23
Objektet stänger 2020-12-05 22:35:00