Olja på duk av Gunilla Mann. Sign. 50x50 cm.

Objektnummer 38587
Konstnär Gunilla Mann
Utrop 1 500 SEK
Nuvarande budnivå 2 200 SEK
Högsta bud Kund # 13077
Budet lades 2020-11-15 14:36:19
Objektet stänger 2020-12-05 21:20:00