Glasskål av Erik Höglund Sign. H 852/180. Höjd 20 cm. Diameter 19 cm. Glasskål av Paul Kedelv. Sign. Kedelv, Flygfors. Höjd 22 cm. Diameter 37 cm. Lätt slitage undertill.

Objektnummer 38566
Konstnär Erik Höglund/Paul Kedelv
Utrop 500 SEK
Objektet stänger 2020-12-05 19:35:00