" Gatubild " Olja på pannå av Jack Eichborn. Sign. 36x47 cm.

Objektnummer 38559
Konstnär Jack Eichborn
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 500 SEK
Högsta bud Kund # 12687
Budet lades 2020-10-23 14:23:58
Objektet stänger 2020-12-05 19:00:00