Olja på duk av Wojciech Fleck. Sign. 96x74 cm. Etikett med stämpel a tergo samt anteckningar på polska "V Krakowie . .......? Kultura. "

Objektnummer 38556
Konstnär Wojciech Fleck
Utrop 1 500 SEK
Nuvarande budnivå 1 500 SEK
Högsta bud Kund # 13022
Budet lades 2020-10-31 11:57:09
Objektet stänger 2020-12-05 18:45:00