Olja på duk av Caroline af Ugglas. Sign. 73x100 cm.

Objektnummer 38554
Konstnär Caroline af Ugglas
Utrop 3 000 SEK
Nuvarande budnivå 3 000 SEK
Högsta bud Kund # 4548
Budet lades 2020-10-30 10:49:12
Objektet stänger 2020-12-05 18:35:00