XX e Siecle No15,1960, No16 , 1961, No18,1962. Innehåller Litografier av Mannesier, Cesar, Miro, Madova Viera da Silva. Ett omlag av Miro, Slitage, smärre skador i ryggen på nr 15 och nr 18.

Objektnummer 38533
Konstnär XX e Siecle
Utrop 1 000 SEK
Nuvarande budnivå 1 000 SEK
Högsta bud Kund # 11211
Budet lades 2020-11-22 13:49:11
Objektet stänger 2020-12-04 20:55:00