XX e siecle, No 29 1967. Innehåller litografier av Marc Chagall, Magnelli. Skador i ryggen.

Objektnummer 38528
Konstnär XX e siecle
Utrop 2 000 SEK
Nuvarande budnivå 2 000 SEK
Högsta bud Kund # 11211
Budet lades 2020-11-22 13:48:25
Objektet stänger 2020-12-04 20:30:00