XX e siecle, No 3 1952. Innehåller litografier av Miro, Calder, Henri Michaux, Giacometti. Slitage.

Objektnummer 38527
Konstnär XX e siecle
Utrop 1 500 SEK
Nuvarande budnivå 2 100 SEK
Högsta bud Kund # 2249
Budet lades 2020-10-26 11:42:57
Objektet stänger 2020-12-04 20:25:00