2 färgetsningar av Bengt Orup. Sign. 90 ex. 40x49 cm.

Objektnummer 38503
Konstnär Bengt Orup
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 850 SEK
Högsta bud Kund # 12458
Budet lades 2020-11-22 11:07:02
Objektet stänger 2020-12-04 18:25:00