Olja på pannå av SE Hellquist. Sign. -57 12x32 cm.

Objektnummer 38488
Konstnär SE Hellquist
Utrop 500 SEK
Nuvarande budnivå 500 SEK
Högsta bud Kund # 9347
Budet lades 2020-10-17 16:51:26
Objektet stänger 2020-12-03 21:15:00