Ur L ´arc obscure. Färgetsning av Roberto Matta. Sign. 125 ex. 50x70 cm.

Objektnummer 38446
Konstnär Roberto Matta
Utrop 3 000 SEK
Objektet stänger 2020-12-02 21:50:00