Olja på duk av Lillemor Rudolf-Hall. Sign. a tergo.

Objektnummer 38423
Konstnär Lillemor Rudolf-Hall
Utrop 800 SEK
Nuvarande budnivå 800 SEK
Högsta bud Kund # 9347
Budet lades 2020-10-17 16:59:08
Objektet stänger 2020-12-02 19:55:00