Olja på duk av Georg Nilsson. Sign. 75x56 cm. Punktformade smutsfläckar.

Objektnummer 38418
Konstnär Georg Nilsson
Utrop 1 000 SEK
Objektet stänger 2020-12-02 19:30:00