Olja på duk av Anders Österlin. Sign. 1979. 20x20 cm.

Objektnummer 38417
Konstnär Anders Österlin
Utrop 1 500 SEK
Nuvarande budnivå 1 500 SEK
Högsta bud Kund # 3162
Budet lades 2020-10-15 20:51:25
Objektet stänger 2020-12-02 19:25:00