Färgetsning av Alekos Fassianos. Sign. 60 ex. 63x90 cm. Ej ram.

Objektnummer 38410
Konstnär Alekos Fassianos
Utrop 1 000 SEK
Objektet stänger 2020-12-02 18:50:00