" Mot horisonten gul " Olja på duk av Rune Jansson. Sign. -76. 27x53 cm. Vinst i Skandia Konstförenings lotteri.

Objektnummer 38408
Konstnär Rune Jansson
Utrop 1 000 SEK
Nuvarande budnivå 1 200 SEK
Högsta bud Kund # 12855
Budet lades 2020-10-12 18:55:48
Objektet stänger 2020-12-02 18:40:00