Litografi av Curt Fors ( fläck i yttre margianal ). Hans Alve Larsson, 2 st Gert Holgersson. Alla lito signerade. Akvarell sign Torsten Lidman. Reproduktion Dardel. Största formatet 39x28 cm.

Objektnummer 38397
Konstnär Parti konst
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 350 SEK
Budet lades 2020-10-24 11:03:38
Objektet stänger 2020-10-26 19:30:00