Litografi av Lars Crona, Roland K Nilsson, John Ström. Reproduktion Lindorm Liljefors. Samtliga signerade. Största formatet 48x68 cm.

Objektnummer 38396
Konstnär Parti konst
Utrop 100 SEK
Nuvarande budnivå 100 SEK
Högsta bud Kund # 1645
Budet lades 2020-10-10 19:12:16
Objektet stänger 2020-10-26 19:25:00